W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Złote, Diamentowe i Kamienne Gody - Kobiór 2023

27.11.2023

Dnia 23 listopada 2023 roku odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie.

Pary obchodzące jubileusze małżeństwa siedzące na krzesłach, za nimi stojący Wójt i Kierowniczka USC.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Wójt Gminy Kobiór, Eugeniusz Lubański, wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego, Agnieszką Błąkałą, wręczyli zaszczytne wyróżnienia następującym parom: Zofii i Józefowi Dycom, Urszuli i Antoniemu Jochemskim ,Eleonorze i Zygmuntowi Kawkom, Urszuli i Janowi Kopcom, Stefanii i Gerardowi Kretom, Józefie i Alfredowi Niedbałom, Teresie i Henrykowi Orendorzom, Jadwidze i Januszowi Plutom, Małgorzacie i Józefowi Pudełkom, Krystynie i Janowi Wójcigom oraz Klarze i Andrzejowi Zawiszom.

Dodatkowo, pary obchodzące Diamentowe (60 lat małżeństwa) i Kamienne Gody (70 lat małżeństwa) otrzymały listy gratulacyjne, kwiaty i upominki. Jubileusze świętowali: Stefania i Franciszek Błąkałowie (60 lat), Maria i Zbysław Gilewiczowie (60 lat), Elfryda i Roman Grolikowie (60 lat) oraz Janina i Jerzy Sturgulewscy (70 lat).

Wszystkim Jubilatom składamy serdeczne gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności, Bożego błogosławieństwa na dalsze lata wspólnego życia oraz doczekania w zdrowiu, szczęściu i miłości kolejnych jubileuszy.

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}