W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

03.06.2024

W dniu 01.06.2023 odbyły się długo oczekiwane przez nasze dzieci zawody z okazji "Dnia Dziecka". Zawody zorganizowano w 5 kategoriach wiekowych: maluszki do lat 7 , dziewczynki i chłopcy od 8 do 12 i od 13 do 18. Łącznie startowało ponad 60 dzieci.

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka 2024

Zawody od samego startu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ponieważ rozpoczynały się prologiem Straży Pożarnej na temat bezpieczeństwa i zbliżających się wakacji.
W trakcie zawodów były pączki i przepyszne ciasto piekarni Klos, kiełbaski, mini pizzce z piekarni Krzysztof Gorzawski w Gostyni, przepyszne kołocze rodzinki Golaszów no i maga krupniok naszego „KAPITANA” Sebastiana Golasza.
Na koniec zawodów nie mogło zabraknąć pysznych kiełbasek i oczywiście wyczekiwanych nagród.
Aktu wręczenia nagród dokonali nasi wspaniali wójtowie Joanna Pasierbek-Konieczny - wójt Gminy Wyry  oraz wójt Gminy Kobiór Marcin Ryś.
Jak widać na załączonych zdjęciach zachwytów naszych najmłodszych nie było końca. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i zapraszamy tradycyjnie na zawody wakacyjne w sierpniu.

Koło PZW nr 113 Kobiór

Zdjęcia (12)

{"register":{"columns":[]}}