W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

28.05.2024

Polski Związek Wędkarski - Koło 113 Kobiór, Gminy Wyry oraz Gmina Kobiór zapraszają 1 czerwca 2024 r. (sobota) o godz. 8:00 na zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Zawody odbędą się jak co roku na zalewie "Korzyniec" - zbiornik nr 2.

Na zielonym tle ciemno zielony napis Zawody wędkarskie z okazji dnia dziecka a obok animowany obrazek ojca z synem trzymających wędki i złowione ryby

Zawody odbędą się w 5 kategoriach wiekowych. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy coś na słodko, kiełbaski z grilla oraz wiele innych super niespodzianek i smakowitości, które jak co roku będziemy dla Was serwować.
Zbiórka i zapisy na miejscu do godz. 8:00. Prosimy o uczestnictwo dzieci wraz z opiekunami. Prawo startu przysługuje osobom zrzeszonym i niezrzeszonym w PZW.

Polski Związek Wędkarski - Koło 113 Kobiór
Gmina Wyry
Gmina Kobiór

 

{"register":{"columns":[]}}