W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zawiadomienie Gminnego Przedszkola w Kobiórze

20.10.2023

Gminne Przedszkole w Kobiórze informuje Rodziców, że od listopada 2023 zostaną wprowadzone czytniki czasu pobytu dziecka w przedszkolu.

Przedszkole zapewnia bezpłatnie jedną kartę do czytnika na dziecko. Rodzeństwo: każde dziecko ma swoją kartę. W przypadku zainteresowania rodziców większą ilością kart, np. dla innych osób niż rodzic zadeklarowanych po odbiór dziecka, będą one zamówione dodatkowo wg zapotrzebowania. Prosimy o zadeklarowanie u woźnych w szatni ilości dodatkowych kart. Koszt dodatkowej karty wynosi 2,46 zł szt. Płatne gotówką przy odbiorze kart.

Miesiąc listopad 2023 będzie również ostatnim miesiącem, za który informacje o naliczeniu będą wydawane w formie papierowej - w postaci pasków. Od miesiąca grudnia 2023: Informacja o wielkości naliczenia będzie przekazywana rodzicom wyłącznie za pomocą wdrożonej platformy Mobi Portal. W związku z tym, prosimy zweryfikować otrzymanie linka aktywacyjnego, dostępność do platformy oraz na bieżąco monitorować otrzymane dane. W przypadku wątpliwości lub pytań proszę o kontakt z intendentką pod numerem tel. 32 21 88 166 w.16.

W dalszym postępowaniu: od stycznia 2024 zostanie zmieniona forma naliczenia odpłatności za pobyt oraz wyżywienie dzieci - z płatności „z góry” na naliczanie „z dołu” czyli po zakończonym miesiącu.

{"register":{"columns":[]}}