W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na sztukę teatralną "Chop od mojij baby"

15.04.2024

„Chop od mojij baby” czyli prawdopodobnie najzabawniejsza komedia po śląsku, przyjeżdża do Kobióra! Już 27 kwietnia będą mogli Państwo poznać perypetie Erwina i Any – całkiem zwyczajnego małżeństwa, w którym jednak Ona ma dosyć nietypowe upodobania…

Biały napis chop od mojij baby na pomarańczowo niebieskim tle

Sztuka Teatru dla Dorosłych z Bierunia wystawiana była już na całym Śląsku, zawsze przyciągając pełne sale i budząc salwy śmiechu wśród zgromadzonej publiczności. Szampańska zabawa jest w przypadku tego spektaklu gwarantowana! Spektakl grany jest po śląsku, co dodaje mu jeszcze więcej uroku. 
Gorąco zapraszamy na występ w sobotę 27 kwietnia o godzinie 18:00 do Gminnego Domu Kultury w Kobiórze. Reżyseria: Joanna Lorenc. Występują: Mateusz Duraj, Bartłomiej Jarosz, Dagmara Kupczyk, Joanna Lorenc i Sławomir Rosowski.
Cena biletu: 40 zł, dla seniorów 35zł.

{"register":{"columns":[]}}