W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie do wstąpienia w szeregi Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobiórze

09.06.2023

Zapraszamy do wstąpienia w szeregi Ochotniczej Straży Pożarnej - jednej z najszlachetniejszych form służby społecznej. Jeśli marzysz o możliwości niesienia pomocy innym w trudnych sytuacjach, pragniesz zaangażować się w lokalną społeczność i zdobyć nieocenione umiejętności, to OSP jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Pomarańczowy napis zapraszamy w szeregi osp na tle wozów strażackich

Dołączając do OSP, doświadczysz prawdziwej solidarności i współpracy z innymi ochotnikami, którzy oddają swój czas i wysiłek dla dobra innych. Będziesz uczestniczył w różnorodnych szkoleniach, które wyposażą Cię w umiejętności niezbędne do skutecznego działania w sytuacjach zagrożenia. Nauczą Cię obsługi sprzętu gaśniczego, udzielania pierwszej pomocy, ratowania osób poszkodowanych i wielu innych umiejętności, które mogą być kluczowe w ratowaniu życia i mienia.

Materiały

Połącz się na Facebooku z OSP Kobiór ↗

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}