W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy na wybory - duża frekwencja szansą na dodatkowe środki dla mieszkańców Kobióra

12.10.2023

Dyrektor KRUS Odział Regionalny w Częstochowie w dniu 11 października br. przekazał plakat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, z którego wynika, że duża frekwencja w wyborach może poskutkować otrzymaniem dodatkowych środków na działalność koła gospodyń wiejskich, klubu sportowego, ochotniczej straży pożarnej oraz zasilenie budżetu obywatelskiego (łącznie około 2,5 mln zł).

Niebieski baner ministerstwa rolnictwa z napisem bonus frekwencyjny

Bonus frekwencyjny za udział w wyborach to dodatkowe środki do budżetu gminy na poprawę jakości życia mieszkańców. Dlatego zapraszamy wszystkich uprawnionych głosowania do udziału w wyborach w dniu 15 października niezależnie od przekonań politycznych.

Materiały

Plakat informacyjny - bonus frekwencyjny dla gmin do 20 tys. mieszkańców
Plakat​_-​_dotacje.pdf 1.64MB
{"register":{"columns":[]}}