W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

26.06.2023

W dniu 23 czerwca 2023 roku w polskich szkołach zakończył się rok szkolny 2022/2023. Tego dnia odebrali swoje świadectwa również uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Kobiórze.

Wójt, Dyrektor Szkoły oraz nagrodzony uczeń stoją tle szarej dekoracji. Z tyłu dwoje uczniów ze sztandarem szkoły.

W tym roku uczniowie wyjątkowo ciężko pracowali na dobre wyniki. Nie tylko osiągnęli bardzo wysokie średnie ocen na świadectwach, ale również brali udział w licznych konkursach, zawodach sportowych i angażowali się w szkolny klub wolontariusza. Z tego powodu podczas uroczystości kończącej rok szkolny wielu uczniów otrzymało nagrody i wyróżnienia. Nagrodę Wójta Gminy Kobiór otrzymał Michał Danek za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności klasowej i szkolnej. Nagroda ta jest zasłużonym uznaniem dla jego doskonałej postawy uczniowskiej.

Ponadto Wójt Gminy Kobiór złożył serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom szkoły, nauczycielom, uczniom i rodzicom za ich ciężką pracę, zaangażowanie i zrozumienie. Życzył wszystkim dużo zdrowia oraz bezpiecznych, spokojnych i radosnych wakacji.

Materiały

Fotorelacja ↗
{"register":{"columns":[]}}