W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XX edycja festiwalu Reggae w Stodole

18.05.2023

Mamy już pełny program XX edycji festiwalu Reggae w Stodole, Kobiór - 10 czerwca 2023 r. godz. 16:00!

Kolorowy napis reggae w stodole. Pod nim baran oraz z lewej strony występujące na festiwalu nazwy zespołów a z prawej miejsce i czas festiwalu oraz informacje o innych atrakcjach.

Na pewno czeka was dużo dobrego reggae, bo zagrają: Boleo & Follow The Riddim, Jamajki, Dzioło i Roots Soldiers. Poza tym, na miejscu będzie już tradycyjnie garażowa galeria i strefa zabaw dla dzieci a wszystko w piknikowej atmosferze!

Wsparcie festiwalu Reggae w Stodole - 20 edycja! https://zrzutka.pl/t9zmhw

Organizatorzy tak piszą o wydarzeniu:

To już 20. edycja festiwalu Reggae w Stodole - ale ten czas leci! Okrągła liczba, a my jak zawsze chcemy, żeby festiwal dał wam mnóstwo radości, pozytywnych wibracji i dobrej muzyki.

Od zawsze Festiwal był organizowany przez wolontariuszy i dzięki pomocy dobrych ludzi, takich jak Wy. Co więcej, od zawsze był darmowy i robimy wszystko, żeby tak było dalej, dlatego będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie. Tak jak was, nas też dopadła galopująca inflacja i wzrost kosztów praktycznie wszystkiego. Możecie wpłacić symboliczne 10 zł albo zostać mecenasem festiwalu wpłacając 1000 zł - liczy się każdy gest. Oczywiście w zamian oferujemy Wam różne ciekawe gadżety oraz inne formy rewanżu, ale przede wszystkim ciekawą muzycznie i dobrze zorganizowaną imprezę.

Jednodniowy Festiwal Reggae w Stodole, organizowany od 20 (!) lat w Kobiórze, najpierw w prawdziwej stodole, przez Alojzego Brańczyka, a później Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna, przy dużym wsparciu wolontariuszy, to dla niektórych wydarzenie kultowe. Dla innych to z kolei pozytywny, rodzinny piknik z dobrą muzyką, na który przybywają zarówno z bliższych jak i dalszych okolic.

W dotychczasowej historii przez scenę w stodole Alojza i na boisku Leśnika przewinęło się kilkadziesiąt zespołów grających różnorodną muzykę. Impreza była zawsze otwarta na debiutantów czy młode, nieznane zespoły, które chciały po prostu zaprezentować się przed szerszą publicznością. Oprócz tego wystąpiło też kilka bardziej rozpoznawalnych zespołów, od tych, dla których ten festiwal powstał, czyli zespołu Dzioło przez Konopians po Tabu i słoweński Raggalution (poniżej na 15 edycji) czy ostatnio Maleo Reggae Rockers.

Jak było podczas wszystkich poprzednich edycji możecie sprawdzić na stronie internetowej Reggae w Stodole: http://www.reggaewstodole.pl/
Festiwal jest organizowany przez Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna przy ogromnej pomocy przyjaciół i wolontariuszy.

Kobiórska Inicjatywa Kulturalna
 

Wideo

{"register":{"columns":[]}}