W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wznowienie działania punktu wsparcia rodziny

16.02.2024

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobiórze informuje, że z dniem 30.01.2024r. wznawia świadczenie usług dla podopiecznych i mieszkańców Gminy Kobiór w formie wsparcia psychologicznego. Usługi będą świadczone dwa razy w miesiącu we wtorki od godz. 14.00

Białe sylwetki rodziny trzymającej się za ręce stojące na wyciągniętych dłoniach

Informujemy także, że terapeuta uzależnień przyjmuje tak jak dotychczas w 2 ostatnie poniedziałki miesiąca w godzinach od 9.00 do 13.00.

Wsparcie specjalistów odbywa się w Punkcie Wsparcia Rodziny w Kobiórze ul. Centralna 57 ( wejście z drugiej strony budynku).

Do specjalistów można się umawiać osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy Ośrodka tj. poniedziałek – środa w godz. Od 7.30 do 15.30; w czwartki w godzinach od 7.30 do 17.00 oraz w piątki w godzinach od 7.30 do 14.00.

GOPS Kobiór

{"register":{"columns":[]}}