W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wycieczka rowerowa kobiórskich Seniorów

29.09.2023

W czwartek 21 września 2023 r. członkowie Kobiórskiego Klubu Seniora wybrali się na wycieczkę rowerową malowniczymi ścieżkami kobiórskich lasów.

Grupa seniorów z rowerami na parkingu samochodowym

Wyruszono spod Gminnego Domu Kultury kierując się w stronę Gostyni, a następnie Żwakowa. Przewidziane zostały trzy przerwy: pierwszy przystanek na lody na Gostyni, drugi przy Pomniku Pamięci Żołnierzy Września 1939 roku, a trzeci dłuższy w Restauracji „Pod Napięciem”, gdzie kobiórscy seniorzy mogli wypić kawę i posilić się pyszną pizzą. Do Kobióra wrócili nieco zmęczeni (pokonaliśmy 24 kilometry), ale pełni niezapomnianych wrażeń i pozytywnej energii.

Kobiórski Klub Seniora od marca tego roku działa pod skrzydłami Gminnego Domu Kultury. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych seniorów powyżej 60 roku życia, zamieszkałych na terenie naszej gminy do czynnego udziału w spotkaniach, które odbywają się w siedzibie Klubu przy ul.  Centralnej 16 w każdy wtorek i czwartek w godzinach porannych.

{"register":{"columns":[]}}