W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wojewoda Śląski odwiedził gminy Powiatu Pszczyńskiego

20.06.2023

Wizyta Wojewody Śląskiego, Jarosława Wieczorka, rozpoczęła się w poniedziałek, 19 czerwca w budynku Starostwa Powiatowego w Pszczynie, gdzie odbyło się spotkanie ze Starostą i włodarzami gmin Powiatu Pszczyńskiego. Po spotkaniu rozpoczęła się wizytacja inwestycji realizowanych na terenie naszego powiatu i finansowanych ze środków rządowych „Polski Ład”.

Grupa ludzi w żółtych odblaskowych kamizelkach stojąca przed budową przedszkola.

Późnym popołudniem delegacja rządowa, w składzie: Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek, Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz, Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej Stanisław Szwed oraz Poseł Grzegorz Gaża, dotarła do Kobióra. Towarzyszyła im Starosta Pszczyńska, Barbara Bandoła. Delegacja przyglądała się postępowi prac na budowie nowego przedszkola w Kobiórze. Na zakończenie, wszyscy zwiedzili nową remizę Ochotniczej Straży Pożarnej, która została zrealizowana w ubiegłym roku.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}