W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Warsztaty muzyki liturgicznej w Kobiórze - Bogu w Trójcy Jedynemu

05.06.2023

Trzecie już warsztaty muzyki liturgicznej w Kobiórze, odbyły się w dniach od 2 do 4 czerwca. W tym roku prowadzili je znany z poprzednich warsztatów krakowski kompozytor Piotr Pałka oraz Jakub Tomalak, producent muzyczny, dyrygent, kompozytor, aranżer, wokalista, animator kultury.

Na pierwszym planie grupa muzyków grająca na instrumentach smyczkowych, dalej grupa chórzystów w ławkach kościelnych w tle jasny wystrój kościoła z figurami świętych i stacjami drogi krzyżowej oraz zabytkowe organy.

W warsztatach udział wzięło 80 chórzystów z Kobióra i okolic. Zwieńczeniem warsztatów była oprawa muzyczna Mszy świętej w niedzielę o godz. 12.00, a po niej krótki koncert uwielbienia w wykonaniu chórzystów i kwartetu smyczkowego Dell’Arte pod kierownictwem Piotra Pałki i Jakuba Tomalaka.

Materiały

Fotorelacja z koncertu ↗

Wideo

{"register":{"columns":[]}}