W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Warsztaty muzyki liturgicznej „Bogu w Trójcy Jedynemu”

11.05.2023

W dniach 2-4 czerwca br. odbędą się w Kobiórze trzecie już warsztaty muzyki liturgicznej.

Na górze biały napis na niebieskim tle Bogu w Trójcy Jedynemu. Poniżej obraz wyciągniętych dłoni na których znajdują się krzyż i biała gołębica. Poniżej zaproszenie na warsztaty muzyki liturgicznej oraz loga organizatorów gminy Kobiór i parafii.

W tym roku poprowadzą je:

  • Piotr Pałka - kompozytor krakowski znany z poprzednich warsztatów, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Dyrygentów Chóralnych w Poznaniu, zdobywając II miejsce oraz dwie nagrody specjalne: za najlepsze kształtowanie wokalne śpiewu zespołowego i za najlepszą metodę pracy z chórem
  • Jakub Tomalak - absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wykładowca akademicki i dyrygent kilku chórów akademickich, producent muzyczny, kompozytor, aranżer, wokalista, animator kultury

W kobiórskich warsztatach udział weźmie około 100 chórzystów z Kobióra i okolic. Zwieńczeniem warsztatów będzie oprawa muzyczna mszy świętej w dniu 4 czerwca o godz.12.00, a po niej krótkie uwielbienie w wykonaniu chórzystów i kwartetu smyczkowego Dell’Arte pod kierownictwem Piotra Pałki i Jakuba Tomalaka.

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}