W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wakacyjne zawody wędkarskie dla dzieci

30.08.2023

26 sierpnia 2023 roku na zbiorniku numer 2 przy ul.Leśników w Kobiórze odbyły się wakacyjne zawody wędkarskie skierowane do dzieci i młodzieży w wieku do lat 15. Impreza, otwarta dla wszystkich chętnych, przyciągnęła młodych wędkarzy z całego regionu, gotowych do rywalizacji i dobrej zabawy.

Dzieci łowiące ryby nad jeziorem

Dzieci i młodzież zostały podzielone na dwie grupy wiekowe: do lat 11 oraz do lat 15, co pozwoliło zapewnić równą szansę wszystkim uczestnikom. Na starcie stanęło 50 zawodników, reprezentujących miejscowości takie jak Łazy koło Zawiercia, Tychy, Łaziska, Mikołów, Ruda Śląska, Katowice, Gostyń, Wyry, Lędziny, Bieruń, Czarków, Pszczyna, Bojszowy, Piasek, Paniówki oraz oczywiście gospodarz imprezy - Kobiór.

Swoją obecnością wędkarzy zaszczycił Opiekun Rejonu V do spraw młodzieży kol. Dariusz Jesiak, który wsparł organizację i czuwał nad przebiegiem zawodów.

Tradycyjnie przed rozpoczęciem rywalizacji, nie mogło zabraknąć wsparcia strażaków OSP Kobiór, którzy zafundowali także odrobinę orzeźwienia w ten gorący dzień uczestnikom zawodów.

Ponadto dla najmłodszych przygotowano malowanie twarzy, tatuaże oraz kolorowe włosy.

Aby zapewnić uczestnikom pełen energii start, na śniadanie podano drożdżówki i pączki.

Po zawodach, uczestnicy otrzymali nagrody i upominki, a także pyszne hot-dogi, przygotowane przez niezawodny zespół "kucharzy" - Joannę Golasz, Barbarę Kuźnik i Barbarę Jasińską.

Bez cennego wsparcia i pomocy, ta wyjątkowa impreza nie mogłaby się odbyć. Zespół organizacyjny serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji. To właśnie dzięki Wam "Wakacyjne Zawody" stały się niezapomnianym wydarzeniem, pełnym uśmiechu, przyjaźni i pasji wędkarskiej. Do zobaczenia za rok!

Serdecznie dziękujemy:
członkom PZW koło nr 113 w Kobiórze (i ich rodzinom)
Gmina Kobiór
Sklep Wędkarski Labraks
Buster Mikołów
Decathlon Śląsk
Piekarnia Klos Agnieszka
Gmina Wyry - idealne miejsce do życia
Rodzina Mariusz Kempa Agnieszka Kempa
Cug do pizzy
Gryfny Pazurek
Michał Swadźba.

Koło PZW nr 113 w Kobiórze

Zdjęcia (17)

{"register":{"columns":[]}}