W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczyste zakończenie przedszkola

24.06.2023

Dnia 21 czerwca 2023 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola.

Biały napis na niebieskim tle czas rozwinąć skrzydła. Obok animowane przedszkolaki i latające białe ptaki.

Tego dnia dzieci 6 - letnie z grupy Biedronki, Jeżyki i Stokrotki żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki podziękowały nauczycielom za dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Następnie dzieci z grupy Pszczółek (grupa pięciolatków) pożegnały starszych kolegów i koleżanki, a także przekazały im drobne upominki. Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Pani Dyrektor skierowała również podziękowania do Rodziców za wsparcie przedszkola, a w szczególności mamom z trójek klasowych za pracę w Radzie Rodziców. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez Rodziców dla pani Dyrektor, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom.
Pożegnania zawsze są trudne, dlatego ze wzruszeniem w sercach życzymy Wam Drodzy Absolwenci powodzenia i samych sukcesów w szkole!

Gminne Przedszkole

{"register":{"columns":[]}}