W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Referat Finansowo-Budżetowy przypomina o terminach składania deklaracji podatkowych przez osoby prawne

11.01.2024

Referat Finansowo-Budżetowy przypomina:

  • Osoby prawne, jednostki organizacyjne oraz spółki niemające osobowości prawnej (…) są obowiązane do złożenia Wójtowi Gminy Kobiór w terminie do dnia 31 stycznia deklaracji na podatek od nieruchomości na 2024r. oraz wpłacać obliczony w deklaracji podatek w terminie do dnia 15. każdego miesiąca, a za styczeń do dnia 31 stycznia.
  • Osoby prawne, jednostki organizacyjne, w tym spółki, nieposiadające osobowości prawnej (…) są obowiązane do złożenia Wójtowi Gminy Kobiór w terminie do dnia 15 stycznia deklaracji na podatek rolny na 2024r. oraz wpłacać obliczony w deklaracji podatek w terminach do dnia 15 marca, 15 maja, 15 września i 15 listopada.
  • Osoby prawne, jednostki organizacyjne, w tym spółki, nieposiadające osobowości prawnej (…) są obowiązane do złożenia Wójtowi Gminy Kobiór w terminie do dnia 15 stycznia deklaracji na podatek leśny na 2024r. oraz wpłacać obliczony  w deklaracji podatek w terminie do 15 dnia każdego miesiąca.
  • Termin składania deklaracji na podatek od środków transportowych upływa 15 lutego. Podatek od środków transportowych jest płatny w terminie do dnia 15 lutego i do dnia 15 września każdego roku.

Formularze podatkowe dostępne są na stronach:

Stawki podatku od środków transportowych, jak i podatku od nieruchomości uchwalone przez Radę Gminy Kobiór obowiązujące na 2024 rok zamieszczone są  na stronach:
Podatek od nieruchomości:

Podatek od środków transportowych:

 

{"register":{"columns":[]}}