W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przebudowa dróg gminnych

04.07.2023

W ubiegły tygodniu Wykonawca projektu pn. „Przebudowa dróg gminnych w Kobiórze wraz z niezbędną infrastrukturą” dofinansowanego z Rządowego Programu Polski Ład przystąpił do realizacji drugiej części zamówienia obejmującej przebudowę ul. Tuwima na odcinku od ul. Kobiórskiej z obustronnym włączeniem do drogi wojewódzkiej 928 ul. Centralna w Kobiórze.

Roboty przy przebudowie ul. Tuwima. Koparka kopiąca rów na środku drogi, obok materiały budowlane. W tle remiza OSP, kościół i budynki mieszkalne.

Zadanie obejmuje przebudowę drogi wraz z odwodnieniem, chodnikiem oraz Przebudowę odcinka sieci elektroenergetycznej w postaci wymiany i zabudowy dodatkowych słupów wraz z wyminą przyłączy energetycznych. W trakcie realizacji robót drogowych mieszkańcy muszą się liczyć z utrudnieniami komunikacyjnymi, które będziemy się starali łagodzić dostępnymi środkami. Wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu. Równocześnie trwają prace związane z przebudową ul. Błękitnej. Przypominamy, że inwestycja zostanie zrealizowana i odebrana do połowy września 2023 r.

{"register":{"columns":[]}}