W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pierwsze efekty współpracy z GKS Tychy

28.05.2024

W niedzielę 26 maja 2024 w meczu ostatniej kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy grał z Górnikiem Łęczna.

Efekty współpracy z GKS Tychy
Kibice przyszli na stadion przy Edukacji, aby wesprzeć drużynę trenera Dariusza Banasika w walce o awans do baraży o PKO Ekstraklasę a wśród nich uczniowie oraz przedszkolaki z Kobióra wraz z opiekunami - rodzicami, dziadkami - którzy spotkali się na sektorze R tyskiego stadionu. Z Kobióra zgłosiło się około 150 osób.  Przedszkolaki zostały poproszone o wyprowadzenie piłkarzy na murawę. Ich starsi koledzy z Leśnika podawali piłki a na tzw młynie powiewała flaga z herbem Gminy Kobiór.
Szczęścia jednak nie przynieśliśmy bo mecz zakończył się przegraną GKS Tychy 0:1. Na pewno jednak pozostały piękne wspomnienia u naszych dzieci. 
Czekamy na kolejne efekty naszej współpracy z KP GKS Tychy...

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}