W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nowe miejsca parkingowe tylko dla klientów Urzędu Gminy

14.06.2024

W odpowiedzi na liczne prośby mieszkańców oraz w celu poprawy komfortu obsługi interesantów, Urząd Gminy utworzył cztery miejsca parkingowe dedykowane wyłącznie dla klientów urzędu.

Samochody stojące na wyznaczonych miejscach parkingowych.

Miejsca parkingowe, dwa zlokalizowane tuż przy głównym wejściu do budynku urzędu oraz dwa przy wejściu tylnym, mają na celu ułatwienie dostępu dla osób załatwiających sprawy urzędowe. Każde z nich jest odpowiednio oznaczone i przeznaczone tylko dla klientów, co ma zapobiec zajmowaniu ich przez inne pojazdy.

Wójt gminy podkreśla, że decyzja o stworzeniu nowych miejsc parkingowych wynika z chęci poprawy jakości obsługi mieszkańców. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób wizyta w urzędzie wiąże się z pewnym stresem i pośpiechem. Chcemy, aby mogli się oni skupić na załatwieniu swoich spraw, nie martwiąc się o znalezienie miejsca parkingowego - powiedział wójt Marcin Ryś.

{"register":{"columns":[]}}