W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nadchodzące dyżury ekodoradcy

07.06.2024

Zapraszamy serdecznie na nadchodzące dyżury ekodoradcy, które odbędą się 20 czerwca oraz 1 lipca 2024 r. w godzinach od 9:00 do 14:00.

Baner informujący o dyżurach EkoDoradcy w tle słoneczne niebo i drzewa na zielonej trawie

Ekodoradca będzie dostępny dla mieszkańców gminy w sali sesyjnej, mieszczącej się na parterze budynku Urzędu Gminy Kobiór przy ul. Kobiórskiej 5.
W ramach dyżurów ekodoradca udzielać będzie indywidualnych konsultacji, podczas których każda zainteresowana osoba będzie mogła:

  • Dowiedzieć się o dostępnych programach dofinansowań do wymiany źródła ciepła, termomodernizacji budynku lub instalacji paneli fotowoltaicznych.
  • Wspólnie z ekodoradcą wypełnić wnioski do programów takich jak: „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd”, „Moje Ciepło” oraz inne.
  • Zyskać wiedzę na temat podnoszenia efektywności energetycznej budynku oraz optymalnego doboru źródła ciepła.
  • Zapoznać się z kluczowymi aspektami uchwały antysmogowej.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Konsultacje będą prowadzone przez Ekodoradcę Subregionalnego Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego w ramach projektu LIFE „Śląskie. Przywracamy błękit”.
Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}