W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nadchodzące dyżury ekodoradcy

12.12.2023

Zapraszamy serdecznie na nadchodzące dyżury ekodoradcy, które odbędą się 20 grudnia 2023 r. w godzinach od 9:00 do 14:00 oraz 4 stycznia 2024 r. w godzinach od 9:00 do 14:00.

Baner informujący o dyżurach EkoDoradcy w tle słoneczne niebo i drzewa na zielonej trawie

Ekodoradca będzie dostępny dla mieszkańców gminy w sali sesyjnej, mieszczącej się na parterze budynku Urzędu Gminy Kobiór przy ul. Kobiórskiej 5.
W ramach dyżurów ekodoradca udzielać będzie indywidualnych konsultacji, podczas których każda zainteresowana osoba będzie mogła:

  • Dowiedzieć się o dostępnych programach dofinansowań do wymiany źródła ciepła, termomodernizacji budynku lub instalacji paneli fotowoltaicznych.
  • Wspólnie z ekodoradcą wypełnić wnioski do programów takich jak: „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd”, „Moje Ciepło” oraz inne.
  • Zyskać wiedzę na temat podnoszenia efektywności energetycznej budynku oraz optymalnego doboru źródła ciepła.
  • Zapoznać się z kluczowymi aspektami uchwały antysmogowej.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Konsultacje będą prowadzone przez Ekodoradcę Subregionalnego Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego w ramach projektu LIFE „Śląskie. Przywracamy błękit”.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}