W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim

16.02.2026

11 lutego 2026 r., korzystając z pięknej zimowej aury, młodzież mogła ponownie rywalizować ze sobą na stoku w Mistrzostwach Szkoły w Narciarstwie Alpejskim.

Młodzież stoi w rzędzie na nartach na stoku w tle góry.

W ośrodku narciarskim „Klepki” w Wiśle-Malince, położonym zaledwie pół kilometra od skoczni narciarskiej im. Adama Małysza, warunki do uprawiania zimowych sportów są wyśmienite. Chłopcy oceniani byli w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas 4-6 oraz klas 7-8, dziewczyny wystartowały tylko w kategorii klas 4-6. Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

Uczniowie klas 4-6

  • Dziewczyny

I miejsce - Paulina Ćwiękała 
II miejsce - Małgorzata Matera 

  • Chłopcy

I miejsce - Antoni Malcharek
II miejsce - Diego Pater-Rodriguez
III miejsce - Wojciech Kurzak

Uczniowie klas 7-8

  • Chłopcy

I miejsce - Tymoteusz Białoń
II miejsce -  Miguel Pater-Rodriguez
III miejsce - Filip Kurzak

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą wspólną zabawę i zapraszamy za rok.

Rafał Biela – organizator zawodów 
wraz z opiekunami: Magdaleną Materą i Katarzyną Szwedą

 

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}