W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mistrzostwa Polski w skacie

29.09.2023

16 i 17 września 2023 r. w Rybniku odbywały się Indywidualne Mistrzostwa Polski w Skacie. Wzięło w nich udział 200 najlepszych w Polsce zawodników, którzy wcześniej zakwalifikowali się do turnieju finałowego.

Mężczyźni z medalami mistrzostw Polskie w skacie

Kobiór reprezentowało czterech zawodników, z których najlepszy Marek Harupa z wynikiem 6591 punktów zajął czwarte miejsce. Do podium zabrakło 46 punktów. Serdecznie gratulujemy zajęcia tak wysokiej lokaty w ogólnokrajowych rozgrywkach. Skat Klub Kobiór posiada obecnie jedną drużynę, która bierze udział w rozgrywkach I Ligi Skata. Turnieje sekcyjne odbywają się w Gminnym Domu Kultury w każdą środę o godz. 17.30. Wszystkich miłośników tej pięknej, tradycyjnej, śląskiej gry serdecznie zapraszamy na rozgrywki.

{"register":{"columns":[]}}