W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Masz wpływ na rozwój Kobióra

27.03.2023

Nadszedł czas corocznych rozliczeń z fiskusem za 2022 rok. Nasze zeznanie roczne należy złożyć w terminie do 30 kwietnia. Zwracamy się do wszystkich osób zamieszkujących na terenie naszej gminy, aby w formularzu rozliczeniowym PIT jako adres zamieszkania wskazali gminę Kobiór.

Święty Urban, niebieska strzałka z tekstem zachęcającym do pozostawienia podatku dochodowego w swojej gminie wskazująca na wycinek deklaracji podatkowej.

Tym samym część zapłaconego podatku od osób fizycznych trafi do gminy Kobiór i może być wykorzystana na najważniejsze potrzeby społeczności lokalnej. W przeciwnym przypadku podatek ten trafia do budżetu innej gminy. Płacąc podatki tam, gdzie mieszkasz przyczyniasz się do rozwoju swojego miejsca zamieszkania i solidaryzujesz się z wszystkimi mieszkańcami. Prosimy zatem o poważne potraktowanie naszego apelu!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}