W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

LGD Ziemia Pszczyńska zaprasza do udziału w pierwszym - RUNMAGEDDONIE KIDS

28.03.2024

Runmageddon odbędzie się w dn. 27 kwietnia (sobota) na Stadionie KS Unia Bieruń Stary. Biuro zawodów rusza o godz. 12.30, starty rozpoczną się od godz. 13.00.

Grupa dzieci przeskakująca przez opony leżące na asfalcie

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu współpracy międzynarodowej CHILD i finansowane jest z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Organizowane jest we współpracy z Miastem Bieruń i Bieruńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.
Runmageddon Kids ma zachęcić dzieci i młodzież do aktywności na świeżym powietrzu, poprzez ruch i zabawę uczy także zdrowej rywalizacji.
Na naszych uczestników będzie czekać trasa 1-1,5km (w zależności od kategorii wiekowej), na której pojawi się 15 przeszkód. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal.
Do zabawy zapraszamy dzieci i młodzież z obszaru działania LGD (gminy Orzesze, Ornontowice, Pawłowice, Suszec, Wyry, Kobiór, Bieruń, Bojszowy, Miedźna, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna - bez miasta Pszczyna) w wieku od 4 do 16 lat. Przewidziano 4 kategorie wiekowe: 4-6 lat, 7-9 lat, 10-14 lat, 15-16 lat.

Serdecznie zapraszamy LGD Ziemia Pszczyńska

Materiały

Więcej o wydarzeniu: https://www.lgdziemiapszczynska.pl/0,1513,runmageddon-kids,artykul,wiadomosci.html

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}