W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kobiórzanka mistrzem Polski U-13

09.06.2023

Wspaniałe wieści napłynęły z piłkarskich boisk! Drużyna UKKS Katowice, w której występuje Kobiórzanka, była zawodniczka Leśnika Kobiór Nadia Oślislok, odniosła spektakularny sukces zdobywając Mistrzostwo Polski U-13.

Dziewczyna w żółto-czarnej koszulce trzyma puchar oraz złoty medal. W tle czerwony baner PZPN oraz drzewa.

Cieszymy się ogromnie, że możemy ogłosić, że jesteśmy najlepszą drużyną w Polsce w kategorii U13 dziewcząt! To zaszczyt i wielkie wyróżnienie dla naszych zawodniczek, trenerów i całego klubu. Jesteśmy dumni z osiągnięcia tego sukcesu i wiemy, że to tylko początek naszej piłkarskiej przygody. Gratulacje dla każdej zawodniczki, która włożyła całe serce w każdy trening i mecz. To wasza determinacja, pasja i poświęcenie sprawiły, że jesteśmy mistrzami. Niech ten tytuł będzie motywacją dla naszych kolejnych wyzwań i inspiracją dla innych młodych piłkarek. Pokazaliśmy, że ciężka praca, dążenie do celu i zespół pełen determinacji mogą osiągnąć nieograniczone sukcesy.

podkreśla sztab szkoleniowy UKKS Katowice

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

{"register":{"columns":[]}}