W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kobiórsko Czelodka znów triumfuje! I miejsce i Grand Prix

17.05.2024

W środę 15 maja 2024 r. przedstawiciele zespołu Kobiórsko Czelodka wzięli udział w uroczystym podsumowaniu XXXII Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży w Tychach.

Dwie dziewczynki w strojach śląskich na tle ciemnej sceny.

Wyniki festiwalu były wszystkim znane: wiedzieliśmy, że jedziemy odebrać nagrodę przyznaną za pierwsze miejsce. Organizatorzy, zapraszając na podsumowanie, powiadomili wszystkich uczestników, że tego dnia zostanie wręczone również Grand Prix, ale nikt nie znał laureatów tego najwyższego wyróżnienia. Zdobyliśmy pierwsze miejsce, więc nawet przez myśl nam nie przeszło, że możemy otrzymać kolejną nagrodę. Cóż to więc były za emocje, kiedy prowadzący przeczytał, że Grand Prix w kategorii wokalnej (spośród wszystkich kategorii wiekowych) otrzymuje… Kobiórsko Czelodka. To ogromne wyróżnienie i docenienie pracy naszego zespołu!

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie, a w szczególności prowadzącej zespół - pani Renacie Kordys.

{"register":{"columns":[]}}