W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Kobiórsko Czelodka” w Sejmie

11.12.2023

5 grudnia - na zaproszenie posła pana Grzegorza Płaczka – dzieci z „Kobiórskiej Czelodki” odwiedziły siedzibę Sejmu RP w Warszawie.

Grupa dzieci siedząca na zielonych krzesłach w Sejmie

Była to dla nich okazja, by dowiedzieć się, na czym polega praca parlamentarzystów i zobaczyć miejsca znane tylko z telewizji. Uczestnicy wycieczki mogli usiąść na chwilę w sali plenarnej, sfotografować się na słynnych schodach, przy których dziennikarze przeprowadzają wywiady, zjeść obiad w stołówce sejmowej. Zwieńczeniem spotkania  był jeszcze krótki koncert dla pana Posła jako wyraz wdzięczności za zaproszenie i wspaniałe przyjęcie. Udział w wycieczce był nagrodą dla dzieci za ich wysiłek i ogromną pracę na rzecz szkoły oraz społeczności lokalnej (od początku roku szkolnego „Kobiórsko Czelodka” koncertowała już sześć razy).

Album fotograficzny znajduje się na stronie internetowej Szkoły Podstawowej: https://spkobior.edupage.org/album/

Szkoła Podstawowa

{"register":{"columns":[]}}