W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jubileusz 90-tej rocznicy urodzin Pani Weroniki Spiki

19.07.2023

Pani Weronika Spika jest rodowitą kobiórzanką. W wieku 20 lat wyszła za mąż. Urodziła 3 dzieci, jest babcią 6 wnucząt i 12 prawnucząt.

Jubilatka Trzymająca bukiet kwiatów na tle białej ściany i antycznych zegarów

Pracowała w dawnym sklepie spożywczym na ulicy Rodzinnej i Wróblewskiego w Kobiórze. Uwielbiała jazdę na rowerze; jeszcze w wieku 83 lat codziennie pokonywała trasę 20 kilometrów. Mimo upływu czasu Pani Weronika jest nadal w bardzo dobrej formie – świętując swoje 90. urodziny, z przyjemnością zatańczyła walca.
W imieniu władz samorządowych życzymy Szanownej Jubilatce wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego, dalszych szczęśliwych lat życia oraz doczekania w dobrym zdrowiu kolejnych Jubileuszy.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}