W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jubileusz 90-tej rocznicy urodzin Pani Marii Kłakus

21.07.2023

Pani Maria Kłakus urodziła się w Kryrach. Ma 4 dzieci – 3 córki i syna. Doczekała się 12 wnuków i 7 prawnuków. Swojego męża Roberta poznała w Tychach. Pobrali się w 1953 r. Początkowo mieszkali w Miedźnej, a w roku 1968 przeprowadzili się do Kobióra do nowo wybudowanego domu.

Jubilatka z bukietem kwiatów na tle zdjęć rodzinnych

Przed ślubem Pani Maria pracowała jako telefonistka, a po narodzinach pierwszej córki prowadziła gospodarstwo, zajmowała się domem i dziećmi. Po śmierci męża w 1982 r. podjęła pracę na portierni w kobiórskim tartaku. Tam spędziła kolejnych 10 lat.  Ulubionym zajęciem Pani Marii jest praca w ogrodzie.
W imieniu władz samorządowych składamy Szanownej Jubilatce życzenia wielu Bożych łask, dobrego zdrowia, radości każdego dnia, pomyślności i doczekania kolejnych jubileuszy.

 

{"register":{"columns":[]}}