W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jubileusz 90-tej rocznicy urodzin Pani Bronisławy Rozkoszny

20.07.2023

Pani Bronisława Rozkoszny jest rodowitą kobiórzanką. Po ukończonym kursie krawcowej z wielką pasją rozwijała swoje zdolności i zamiłowanie do krawiectwa, pracując w domu.

Jubilatka z bukietem róż, listem gratulacyjnym oraz koszem słodyczy.

Dla Pani Bronisławy wiek nie stanowi problemu, nadal wykonuje drobne przeróbki krawieckie. Drugą pasją, w której całe życie się  realizowała, jest cukiernictwo. Niejeden wspomina pyszne ciasta i torty upieczone przez Panią Bronisławę. Jubilatka była również rozchwytywaną kucharką – obsłużyła niejedno wesele. Swojego męża Józefa poznała w szkolnej ławce. Przeżyli razem 47 lat. Pani Bronisława ma 2 dzieci; doczekała się 6 wnuków i 10 prawnuków.
W imieniu władz samorządowych życzymy Szanownej Jubilatce na każdy dzień Bożego błogosławieństwa, zdrowia, licznych powodów do radości, wszelkiej pomyślności i kolejnych wielu szczęśliwych lat życia.

{"register":{"columns":[]}}