W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jubileusz 90-tej rocznicy urodzin Pana Karola Myszora

10.10.2023

Pan Karol Myszor jest rodowitym kobiórzaninem. W roku 1961 wziął ślub z Genowefą i razem zamieszkali w jej rodzinnej posiadłości.

Starszy mężczyzna z bukietem kwiatów na tle brązowej meblościanki

Wspólnie wychowali pięcioro dzieci: cztery córki i jednego syna oraz doczekali się 11 wnuków i 12 prawnuków. Pan Karol  jest znany z tego, że nie boi się żadnej pracy. Już w bardzo młodym wieku, bo mając zaledwie 11 lat , ciężko pracował w gospodarstwie rolnym. Jest osobą o pogodnym usposobieniu i nadal aktywnie spędza czas: chodzi na grzyby, jeździ na rowerze, a nawet gotuje obiady.

W imieniu władz samorządowych składamy Szanownemu Jubilatowi życzenia wielu Bożych łask, dobrego zdrowia, radości każdego dnia, pomyślności i doczekania kolejnych jubileuszy.

 

{"register":{"columns":[]}}