W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jubileusz 90-tej rocznicy urodzin

12.04.2023

W dniu 11 kwietnia 2023r. Jubileusz 90-tej rocznicy urodzin świętowała Pani Elżbieta Myszor. Z tej okazji Wójt Gminy Kobiór – Eugeniusz Lubański wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego – Agnieszką Błąkałą odwiedzili Jubilatkę wręczając Jej kwiaty, list gratulacyjny i tradycyjny kosz ze słodyczami.

Jubilatka siedząca na fotelu

Pani Elżbieta Myszor jest rodowitą kobiórzanką. W 1954 roku wyszła za mąż również za kobiórzanina. Wraz z mężem Franciszkiem wybudowali dom na kobiórskim „osiedlu”, w którym mieszka do dziś ze swoją córką - Marią. Po szkole podjęła pracę w sądzie, a później pracowała w swoim zawodzie jako księgowa w Przedsiębiorstwie Budownictwa Ogólnego GOP-Południe w Tychach i tam osiągnęła wiek emerytalny.

Pani Elżbieta ma bardzo dobre serce i zawsze chętnie służyła innym pomocą. Do dziś wspomina jak chętnie opiekowała się dziećmi znajomych, gdy oni mieli coś ważnego do załatwienia i nie mogli się nimi zająć. Jubilatka słynęła też z wielkiej gościnności, często zapraszała do siebie na pyszne obiady.

W imieniu władz samorządowych życzymy Szanownej Jubilatce dużo zdrowia, pomyślności, błogosławieństwa Bożego i dalszych szczęśliwych lat życia oraz doczekania kolejnych Jubileuszy.

 
{"register":{"columns":[]}}