W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jeszcze łatwiejszy dostęp do danych przestrzennych

06.07.2023

Końcem czerwca bieżącego roku zakończono prace związane z opracowaniem i publikacją zbiorów danych przestrzennych dla aktów planowania przestrzennego z terenu Gminy Kobiór, a powstały zbiór danych został zgłoszony i wprowadzony do Ewidencji Zbiorów i Usług Danych Przestrzennych prowadzonej przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii.

Zielona mapa Kobióra

Aplikacja, która już od kilku lat umożliwia dostęp do danych ewidencji ulic i adresów z terenu Gminy Kobiór, została uzupełniona o moduł „Wykaz MZPZ”, w którym dostępne jest aktualne studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z wszystkimi wprowadzonymi zmianami. Ułatwi to dostęp do informacji przestrzennych, dotychczas zamieszczanych na stronie www.bip.kobior.pl w zakładce „Plan zagospodarowania przestrzennego” w nieco mniej przystępnej formie. Zachęcamy do wejścia na stronę: https://kobior.e-mapa.net/

{"register":{"columns":[]}}