W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w okresie Wszystkich Świętych - bezpłatne przejazdy i linie specjalne

31.10.2023

Od 28 października do 2 listopada w związku ze znacznym wzrostem liczby pasażerów w okresie Wszystkich Świętych, Zarząd Transportu Metropolitalnego wprowadził liczne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, które mają na celu ułatwienie dojazdów w rejon cmentarzy. 1 listopada poruszanie się tramwajami, autobusami i trolejbusami Transport GZM będzie bezpłatne.

Baner informujący o bezpłatnych przejazdach GZM na Wszystkich Świętych. Zdjęcie autobusu obok zdjęcie cmentarza na żółtym tle.

Szczegółowy opis zmian oraz specjalnie przygotowane mapy znajdują się w komunikacie na stronie internetowej: https://rj.transportgzm.pl/news/i/2807/?fbclid=IwAR37XShCrsToIa3EonGTh1-_iqGoPLijzjqHqExlyqJ831hazLxC_1Wmqmw

{"register":{"columns":[]}}