W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej

20.06.2023

Dnia 16 czerwca naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki, które od września będą członkami tej społeczności. Dla najmłodszych, była to okazja do zobaczenia, czym zajmują się starsze dzieci i jak wygląda środowisko szkolne.

Grupa młodych uczniów trzymająca transparent witający przedszkolaków. W tle budynek szkoły.

Mamy nadzieję, że oglądanie szkoły, pomoże im w przygotowaniu się na nachodzącą przygodę edukacyjną. Dzieci oprowadzane przez naszych nauczycieli zobaczyły klasy, sale lekcyjne, w których prowadzone były lekcje, bibliotekę, salę gimnastyczną, na której czekała sportowa niespodzianka oraz inne pomieszczenia szkolne, a wszystkiemu towarzyszyła oprawa muzyczno-artystyczna przygotowana przez klasę IIIa. Podczas wizyty w szkole dzieci mogły spotkać się z nauczycielami i uczniami, co pozwoliło im zobaczyć, że szkoła to miejsce pełne życzliwości i przyjaznych osób. Mogły zadawać pytania i dowiadywać się więcej o tym czego mogą się spodziewać już za kilka miesięcy.

Szkoła Podstawowa

Materiały

Fotorelację z odwiedzin można zobaczyć na stronie internetowej Gminnego Przedszkola ↗
{"register":{"columns":[]}}