W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Dziecka na sportowo w Szkole Podstawowej

04.06.2024

29 maja świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Wzorem lat ubiegłych postawiliśmy na aktywność ruchową, integrację zespołów klasowych i zdrowe współzawodnictwo.

Dziewczyna skacząca w dal na piasek. W tle kibicujący jej koledzy oraz nauczyciel wf.

Młodsi uczniowie po porannych dwóch lekcjach wzięli więc udział w licznych konkurencjach przygotowanych dla nich w sali gimnastycznej, a starsi rywalizowali ze sobą na obiektach sportowych przy szkole (poniżej przedstawiamy wyniki klasowe i indywidualne w poszczególnych konkurencjach). Na wszystkich w świetlicy szkolnej czekał poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców. Mimo pochmurnego momentami nieba nic nie pokrzyżowało planów i po aktywności sportowej starsi uczniowie spotkali się wszyscy na boisku szkolnym, gdzie pani dyrektor i nauczyciele wychowania fizycznego wyróżnili najlepszych sportowców, a najmłodsi jeszcze z wychowawcami udali się na piknik na trawie.

Szkoła Podstawowa

Materiały

Galeria zdjęć: https://spkobior.edupage.org/#photos:album:461
{"register":{"columns":[]}}