W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Dzień dobry, szkoło, dzień dobry…” - inauguracja roku szkolnego 2023/2024

05.09.2023

4 września 2023 r. na szkolnych korytarzach znów stało się gwarno. Eleganckie stroje, podekscytowane głosy stworzyły wyjątkowy powakacyjny klimat. Uczniowie, spacerując po szkole, zwrócili uwagę na liczne zmiany – zachwycali się Zieloną Pracownią i jej wyposażeniem, dostrzegli wymianę oświetlenia, nowy gabinet pedagoga.

Uczniowie grający na skrzypcach oglądani przez dzieci szkolne i rodziców.

Najwięcej emocji związanych z pojawieniem się w szkole towarzyszyło jednak bez wątpienia najmłodszym i to oni byli tego dnia w centrum uwagi. Pięćdziesięcioro sześcioro pierwszoklasistów złożyło uroczyste ślubowanie, a po pasowaniu na ucznia przez panie wychowawczynie: Renatę Kordys, Wioletę Rygułę oraz Donatę Latusek – obejrzało piękny i radośnie nastrajający program artystyczny przygotowany przez „Kobiórską Czelodkę” i Koło Taneczne. Potem był czas na pamiątkowe zdjęcia z bliskimi, gratulacje i życzenia.

Pani dyrektor w inauguracyjnym wystąpieniu wyraziła nadzieję na dobrą współpracę, zapewniając o życzliwości ze strony szkoły tak dla uczniów, jak i ich rodziców. Łącznie w naszej placówce będzie uczyło się czterystu dwunastu uczniów, w osiemnastu oddziałach. Życzymy wszystkim, by ten rok był wspaniałą wspólną przygodą, która będzie obfitować w sukcesy, przyniesie radość i satysfakcję!

Szkoła Podstawowa

{"register":{"columns":[]}}