Powrót

Turniej piłki nożnej chłopców z rocznika 2010 i młodszych o Puchar Wójta Gminy Jasło

15.06.2023

Turniej piłki nożnej chłopców

Na wielofunkcyjnym boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Osobnicy odbył się turniej piłki nożnej chłopców z rocznika 2010 i młodszych Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Jasło Wojciecha Piękosia. Przed rozpoczęciem rozgrywek Wicedyrektor Marek Godlewski przeprowadził warsztaty na temat profilaktyki, niebezpiecznych używek i zdrowej rywalizacji sportowej.

W zawodach wzięły udział cztery szkoły z naszej gminy, a były to: Szkoła Podstawowa w Opaciu, Szkoła Podstawowa nr 1 w Osobnicy, Szkoła Podstawowa w Trzcinicy i Szkoła Podstawowa w Warzycach. Drużyny rozegrały zawody systemem każdy z każdym. Najlepszą szkołą okazała się z Warzyc, która wygrała wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajął gospodarz zawodów SP nr 1 w Osobnicy, trzecie miejsce przypadło SP w Trzcinicy i tuż za podium znalazła się SP w Opaciu. Drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Jasło Wojciecha Piękosia, Kierownika Referatu OSiO Piotra Sikory i Dyrektora SP nr 1 w Osobnicy Antoniego Wydro pamiątkowe puchary, dyplomy i medale. Rozdano również pamiątkowe statuetki dla wyróżniających się zawodników: najlepszym bramkarzem został Ignacy Kuchta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy królem strzelców został Jakub Świszcz ze Szkoły Podstawowej w Warzycach, a MVP turnieju został Adam Głowaty ze Szkoły Podstawowej w Trzcinicy.