W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Międzynarodowy Dzień Dziecka w sołectwie Trzcinica

06.06.2024

1

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka sołectwo Trzcinica zaprosiło dzieci i ich opiekunów do wspólnego świętowania na stadionie przy zabytkowym kościele w Trzcinicy.

Zawody sportowe, gry i zabawy, dmuchańce, malowanie twarzy, prelekcja w wykonaniu funkcjonariuszy KPP w Jaśle, pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego oraz niedźwiedź polarny rozdający lizaki to atrakcje, z których podczas pikniku mogły skorzystać dzieci i ich opiekunowie. Dostępna była też strefa pyszności z popcornem, watą cukrową, słodkościami i grillowaną kiełbasą.

Podczas wydarzenia obecni byli wójt gminy Jasło Wojciech Piękoś, dyrektor szkoły podstawowej w Trzcinicy Renata Lechowska oraz radna sołectwa Trzcinica Magdalena Głowaty.

Organizatorem pikniku byli Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle oraz Szkoła Podstawowa w Trzcinicy, natomiast współorganizatorami KSRG OSP Trzcinica i Rada Rodziców działająca przy SP w Trzcinicy.

Wydarzenie zostało dofinasowane z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Jasło oraz przez lokalnych przedsiębiorców i radnych z Trzcinicy.

Zdjęcia (17)

{"register":{"columns":[]}}