W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na spotkanie informacyjne "Inicjuj z FIO 4.0"

02.02.2024

grafika przedstawia trzy logo organizacji. Na lewo znajduje się logo “KOMITET DO SPRAW POŻYTKU PUBLICZNEGO” z czerwonymi liniami i niebieskim tekstem. W środku jest logo “NIW” z stylizowaną flagą Polski. Po prawej stronie widnieje logo “Rządowy Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021–2030” w kolorach fioletowo-niebieskich z elementami okrągłymi. Poniżej logotypów znajduje się zdanie informujące o sfinansowaniu ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030

Zaproszenie

Jesteście organizacją pozarządową i chcecie rozwinąć skrzydła?

Macie pomysł jak ze znajomymi zagospodarować czas wolny dzieciom?

Mikrodotacje są dla Ciebie!

Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica wraz z Stowarzyszeniem Kujawsko- Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK realizuje projekt „Inicjuj z FIO 4.0”, w ramach którego przyznawane będą mikrodotacje na oddolne działania mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Jest to kontynuacja programu grantowego realizowanego od 2014 roku. W ramach „Inicjuj z FIO 4.0” w 2024 roku przewidywany jest jeden konkurs.

W ramach projektu przyznawane będą mikrodotacje:

-  do wysokości 10 000 zł na rozwój organizacji dla:

  •    młode organizacje pozarządowe – działające nie dłużej niż 60 miesięcy

- do wysokości 6 ty zł na działanie ze sfer pożytku publicznego dla:

  • grupy nieformalne z Patronem– składające się z min. 3 osób, realizujących działania społecznie użyteczne
  • młode organizacje pozarządowe – działające nie dłużej niż 60 miesięcy

-  do wysokości 5 ty zł na działanie ze sfer pożytku publicznego dla:

  • grupy nieformalne bez Patrona – składające się z min. 3 osób, realizujących działania społecznie użyteczne

Dotację można przeznaczyć m.in. na realizację działań w każdej ze sfer pożytku publicznego, sprzęt związany z obszarem działań młodej organizacji pozarządowej, podniesienie kwalifikacji pracowników/wolontariuszy organizacji, opracowanie merytorycznych planów rozwoju, adaptację lokalu.

 

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej!

Ogłoszenie konkursu i nabór wniosków planowany jest w drugiej połowie lutego.

Dokumentacja konkursowa dostępną będzie na stronie internetowej www.trgp.org.pl

Spotkanie informacyjno-promocyjne dla powiatu żnińskiego odbędzie się dnia 21.02.2024 r. (środa), Starostwo Powiatowe w Żninie, ul. Potockiego 1, godz. 13:00.

Zgłoszenia przyjmowane będą pod adresem trgp@trgp.org.pl lub pod numerem telefonu 726-088-405. W treści zgłoszenia proszę podać: imię i nazwisko, numer telefonu, datę i miejsce spotkania oraz nazwę reprezentowanej organizacji pozarządowej/grupy nieformalnej lub samopomocowej.

Serdecznie zapraszamy

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
02.02.2024 09:11 Łukasz Maciejewski
Pierwsza publikacja:
02.02.2024 09:11 Łukasz Maciejewski
{"register":{"columns":[]}}