W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie - Wsparcie dla firm z Powiatu Żnińskiego

Zaproszenie-Wsparcie dla firm z Powiatu Żnińskiego

Szanowni Państwo, 

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego organizują webinarium na temat wsparcia dla przedsiębiorców z całego powiatu żnińskiego.

Od 2018 r., po wejściu w życie Ustawy o wspieraniu nowych inwestycji, przedsiębiorcy mogą ubiegać się o zwolnienie z podatku dochodowego na 12 lub 15 lat z uwagi na nowy projekt inwestycyjny (m.in. z racji budowy nowego zakładu, modernizacji już istniejącego czy zwiększenia zdolności produkcyjnych przez zakup nowych maszyn) niezależnie od swojej lokalizacji oraz wielkości przedsiębiorstwa. Pomorska SSE przedstawi możliwości związane z tą ustawą. Ponadto Bank Gospodarstwa Krajowego przybliży swoją ofertę wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Webinarium odbędzie się w środę 8 lipca o godzinie 11:00 dzięki łatwej w obsłudze aplikacji MS Teams. Eksperci będą dostępni dla uczestników webinarium również po jego zakończeniu. Udział jest bezpłatny.

 

Zapisy na wydarzenie przyjmujemy pod adresem:

k.adamska@strefa.gda.pl

Link do spotkania zostanie przesłany na adres podany w zgłoszeniu.

Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna Adamska
Project Manager | Dział Inwestycji Strefowych

   566530047 | 885600030
   Grudziądzka 132, 87-100 Toruń
   strefa.gda.pl

Materiały

Zaproszenie- Wsparcie dla firm z Powiatu Żnińskiego
Zaproszenie-​_Wsparcie​_dla​_firm​_z​_Powiatu​_Żnińskiego.pdf 0.68MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}