W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rozbudowa Przedszkola Miejskiego w Janowcu Wielkopolskim wraz z infrastrukturą towarzyszącą i budową zatoczki autobusowej

Rozbudowa Przedszkola Miejskiego w Janowcu Wielkopolskim wraz z infrastrukturą towarzyszącą i budową zatoczki autobusowej

flaga Polski i godło Polski

Gmina Janowiec Wielkopolski otrzymała dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na realizację zadania pn.: 

„Rozbudowa Przedszkola Miejskiego w Janowcu Wielkopolskim wraz z infrastrukturą towarzyszącą i budową zatoczki autobusowej”

Koszt całkowity w/w zadania to: 3 863 444,19 zł 
Kwota dofinansowania w/w zadania to: 800 000,00 zł

Zadanie ma na celu poprawę warunków edukacji przedszkolnej i szkolnej dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego oraz Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Janowcu Wielkopolskim.

Inwestycja obejmuje rozbudowę Przedszkola Miejskiego w Janowcu Wielkopolskim wraz z infrastrukturą towarzyszącą i budową zatoczki autobusowej dla uczniów dowożonych do placówek oświatowych w ul. Szkolnej.

W ramach zadania zaplanowano dobudowę 1-kondygnacyjnego budynku, o pow. zabudowy 540 m2, (4 sale przedszkolne, sanitariaty, ciągi komunikacyjne, pom. gosp. i socjalne), utworzenie 14 miejsc parkingowych, urządzenie zieleni, utwardzenie terenu łącznie z drogą techniczną, ogrodzenie oraz budowę zatoczki autobusowej o dł. 36 mb z przebudową chodnika.

tablica Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Zdjęcia (33)

{"register":{"columns":[]}}