W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pałucki Panel Czasu

Pałucki Panel Czasu - plakat

W związku z otrzymaniem dotacji z Fundacji PZU Lokalna Grupa Działania Pałuki- Wspólna Sprawa informuje, że rusza nabór do projektu pn. „Pałucki Panel Czasu”, którego celem jest aktywizacja 32 mieszkańców  powiatu żnińskiego poprzez cykl warsztatów z zakresu przedsiębiorczości, rękodzieła oraz zdrowego stylu życia. W ramach projektu przewidziano indywidualne spotkania  z dietetykiem oraz trenerem personalnym. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Krótki opis projektu  : Planowane rezultaty projektu Pałucki Panel Czasu to 32 osoby przeszkolone podczas paneli z zakresu przedsiębiorczości, kultury i sztuki oraz pierwszej pomocy i zdrowego stylu życia, 32 indywidualne plany żywieniowe, 32 indywidualnie dopasowane treningi, udział w festynie na terenie jednej z gmin powiatu żnińskiego, 10 konkursów z nagrodami (planowane konkursy: skoki w workach, przeciąganie liny, próbowanie lokalnych potraw z zawiązanymi oczami, wyścig z jajkiem na łyżce , gwara pałucka, konkurs latania na miotle, elementy stroju pałuckiego, quiz o pałuckich, wieszanie prania na czas, najdłuższa skórka jabłka)

Rekrutacja prowadzona będzie od 19 lipca do 15 sierpnia 2021r. (lub wyczerpania miejsc).

Zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie zapraszamy do siedziby biura LGD przy Placu Działowym 6 w Żninie, do kontaktu telefonicznego 609 996 155 lub wiadomości e-mail: lgd@lgd-paluki.pl.

Liczba miejsc ograniczona.

Zdjęcia (1)