W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat w sprawie naboru wniosków w ramach udzielania dotacji celowej na pokrycie kosztów instalacji proekologicznych systemów grzewczych

Gmina Janowiec Wielkopolski informuje, że z dniem 15 listopada 2021 r. kończy się  tegoroczny nabór wniosków w ramach udzielania dotacji celowej na pokrycie kosztów instalacji proekologicznych systemów grzewczych.

Pragniemy poinformować, że wszystkie osoby które w 2021 r. zawarły umowy w sprawie udzielenia dotacji celowej  na pokrycie kosztów instalacji proekologicznych systemów grzewczych i zrealizują zadanie otrzymają dotację, jednakże ze względu na bardzo dużą ilość złożonych wniosków w roku 2021, opóźnieniu może ulec wypłata dotacji za wymianę źródła ogrzewania.