W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacje dot. Kujawsko-Pomorskiej Niebieskiej Linii

17.06.2026

KUJAWSKO-POMORSKA
NIEBIESKA LINIA

Szanowni Państwo,

samorząd województwa kujawsko-pomorskiego wypełniając swoje obowiązki ustawowe, realizuje ,,Wojewódzki program przeciwdziałania przemocy w rodzinie na lata 2021-2026''. Celem strategicznym tego programu jest zwiększenie dostępności różnorodnych form wsparcia dla osób doświadczających przemocy domowej.
Realizacji tego celu służy Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia Telefon dla Osób Doznających Przemocy Domowej.

W ramach tego narzędzia, codziennie – od poniedziałku do niedzieli - pod bezpłatnym numerem telefonu 800 154 030 w godzinach od 17.00 do 21.00 udzielana jest pomoc przez prawnika i psychologa.  Konsultanci udzielają wsparcia i pomocy osobom: zagrożonym przemocą fizyczną, psychiczną, ekonomiczną, seksualną czy borykającym się z trudnościami w życiu rodzinnym, często z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych, w tym od alkoholu.

Zachęcamy wszystkie osoby potrzebujące pomocy, motywacji lub wsparcia do odwiedzenia strony Kujawsko-Pomorskiej Niebieskiej Linii, gdzie znajdziecie Państwo szereg informacji mogących pomóc w sytuacjach kryzysowych.

Poniżej link:

https://niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/11/o-nas

 

z poważaniem

Anna Siałkowska

starszy specjalista

Biuro Wsparcia Rodziny, Przeciwdziałania Przemocy i Uzależnieniom

Wydział Polityki Społecznej

Departament Spraw Społecznych i Zdrowia

ul. M. Skłodowskiej-Curie 73, 87-100 Toruń

 

Urząd Marszałkowski

Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń

tel. 56 621 25 20

www.kujawypomorze.pl

{"register":{"columns":[]}}