W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja BP ARiMR w Żninie dotycząca naboru wniosków z Działań: 6.1 Premie dla młodych rolników oraz 6.3 Restrukturyzacja małych gospodarstw

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - niebieskie logo ARiMR na białym tle

 Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że w okresie od 31 marca do 29 maja 2021 r. ARiMR będzie prowadziła między innymi nabór wniosków w ramach operacji typu:

6.1 "Premie dla młodych rolników"

oraz

6.3 Restrukturyzacja małych gospodarstw.

Informacja o naborze, zasady przyznawania pomocy oraz dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie internetowej ARiMR: www.arimr.gov.pl

W związku z tym, że planowane jest tak jak ostatnio rozpatrywanie ww. wniosków w poszczególnych Biurach Powiatowych zachęcam Państwa, którzy podlegają terytorialnie pod obszar działania naszego Biura Powiatowego do składania wniosków bezpośrednio w Biurze Powiatowym w Żninie z zachowaniem opisanych w ogłoszeniu o naborze zasad bezpieczeństwa, tj.:

- poprzez skorzystanie z udostępnionych wrzutni/urn, w których możliwe będzie pozostawienie dokumentów,

- w formie dokumentu elektronicznego wysłanego na elektroniczną skrzynkę podawczą za pośrednictwem platformy ePUAP, 

- przesyłką rejestrowaną, nadaną w placówce Poczty Polskiej.

Zachęcam również do podawania we wniosku numerów telefonów oraz adresów e-mail i wyrażania zgody na ich wykorzystanie poprzez zaznaczanie na Wniosku o przyznanie pomocy pól w sekcji XII. „Zgoda podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy/pełnomocnika/ małżonka podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy w celu ułatwienia kontaktu w sprawach dotyczących przyznania pomocy finansowej.

Pragnę również przypomnieć, że w trakcie weryfikacji wniosków sprawdzana jest zgodność deklarowanych konkretnych upraw z uprawami i powierzchniami zadeklarowanymi we wnioskach o przyznanie płatności obszarowych.

Z poważaniem

Sebastian Kowalik

Kierownik Biura Powiatowego

ARiMR w Żninie