W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków (CEEB) – Informacja

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków (CEEB)

Szanowni Mieszkańcy !!!

Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji dotyczącej źródła/źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach mieszkalnych jak i niemieszkalnych, w trwającym spisie Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, który rozpoczął się  1 lipca 2021 roku.

Deklaracja składana jest przez właściciela lub zarządcę budynku.

Termin złożenia deklaracji to 12 miesięcy dla budynków już istniejących przed 1 lipca 2021 r, jak i 14 dni od uruchomienia nowego źródła ciepła lub spalania paliw po 1 lipca 2021 r.

Deklarację można złożyć w wersji papierowej w Urzędzie Miejskim pokój nr 5 lub elektronicznie, poprzez stronę www.zone.gunb.gov.pl, wykorzystując do tego profil zaufany, e-dowód albo podpis kwalifikowany.

 

W przypadku mieszkania w bloku to zarządca zgłosi wspólne źródło ciepła. Natomiast jeżeli w lokalu jest ono indywidualne takie jak np. kominek, bojler elektryczny lub koza wówczas deklarację właściciel musi złożyć samodzielnie.

Burmistrz Janowca Wielkopolskiego
/-/Leszek Grzeczka

Materiały

CEEB - informator
CEEB-dla-wlaścicieli-i-zarządców​_​_INFORMACJA.pdf 2.51MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
07.12.2021 10:57 Łukasz Maciejewski
Pierwsza publikacja:
07.12.2021 09:22 Łukasz Maciejewski
{"register":{"columns":[]}}