W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatnie informacje na temat Funduszy Europejskich

05.11.2021

Mobilny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich.

Punkt Informacyjny Fundusze Europejskie

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy zaprasza na Mobilny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 10.11.2021 r. w godz. od 11:30 do 14:00. Miejscem udostępnionym na powyższe spotkanie będzie Urząd Miejski w Janowcu Wielkopolskim, ul. Gnieźnieńska 3A, sala sesyjna.

Podczas indywidualnej konsultacji będzie można uzyskać bezpłatnie informacje na temat Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

Oficjalne informacje o wydarzeniu:

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/szkolenia/mobilne-punkty-informacyjne-o-funduszach-europejskich-w-wojewodztwie-kujawsko-pomorskim-listopad-2021-roku/

https://mojregion.eu/rpo/wiadomosci/dyzury-zamiejscowe/mobilne-punkty-informacyjne-o-funduszach-europejskich-w-listopadzie-2021-r/

 

Źródło informacji: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
08.11.2021 08:21 Michał Szczepanek
Pierwsza publikacja:
05.11.2021 14:45 Michał Szczepanek
{"register":{"columns":[]}}